To artystyczne zdjęcie obiegło cały świat. Skrywa w sobie kobietę, którą tylko kilka procent ludzi może odnaleźć

Wiele osób uważa, że ​​fotografia artystyczna jest nieciekawa. Tego samego nie można powiedzieć o tym. Jest na nim naga kobieta. Czy możesz ją znaleźć? Nie każdy to potrafi, bo jest to bardzo precyzyjnie zamaskowane. Dlatego tylko kilka procent osób, które ją widzą, nie może iść. Można o nich powiedzieć, że są wyjątkowi. Albo dlatego, że przypadkiem spojrzeli we właściwe miejsce, albo po prostu dlatego, że ich wzrok jest naprawdę doskonale wytrenowany, więc widzą to, czego inni nie widzą.

 

 

Spróbuj ją też znaleźć

Spójrz na podane zdjęcie i możesz rozpocząć wyszukiwanie. Na pierwszy rzut oka dana fotografia artystyczna może nie wyglądać wyjątkowo. Przedstawia sezon jesienny. Staje się wyjątkowy dopiero wtedy, gdy dowiadujesz się, że głównym punktem powinna być naga kobieta, która faktycznie się na nim znajduje. Ale jest ciekawie zamaskowane. Spróbuj więc przejrzeć całe zdjęcie oczami i spróbować je znaleźć. Jeśli ci się uda, gratuluję. A jeśli nie, nie rozpaczaj. Nie każdy ma tak wytrenowane oko jak inni.

Zobacz, gdzie go szukać

Być może uda Ci się go znaleźć, gdy powiemy Ci, gdzie szukać. Skup wzrok na drzewie, a konkretnie na jego pniu. Zaraz poniżej, w jego dolnej części, zobaczysz go. Ale dobrze zamaskowana, gdyż na jej ciele zastosowano tzw. bodypainting. A to oznacza, że ​​jest tak pomalowana, że ​​część jej ciała zlewa się z drzewem, a część z liśćmi na ziemi.

Autor stworzył także inne obrazy

To ciekawe zdjęcie artystyczne nie jest jedyną pracą stworzoną przez autora. Możesz też popatrzeć na innych. I tutaj również zaczął od jasnego pojęcia, którym powinna być natura i naga kobieta. Jednak nie można jej jednoznacznie zidentyfikować, ponieważ jej skóra była pomalowana. Zastosowano tzw. bodypainting, dzięki czemu posiada doskonały kamuflaż. Na niektórych zdjęciach widać lepiej, na innych znacznie gorzej. Spójrz na inne i spróbuj je znaleźć. Niektórym się to uda, innym nie.

Scroll to Top