To Fido’s, pierwszy na świecie bar z kranem, w którym można napić się piwa i poznać przybrane psy do adopcji

Fido’s Taphouse to coś więcej niż tylko serwowanie jedzenia i napojów; dają pokrzywdzonym psom nową szansę na życie.

W Fido’s możesz zjeść wspaniały posiłek, spędzając czas z uroczymi szczeniętami-ratownikami.

Bar został stworzony przez Scotta Portera i ma na celu pomoc potrzebującym psom. Brzmi jak najlepszy bar w historii dla miłośników psów!

Fido’s współpracuje z grupą ratunkową , OFOSA, której misją jest „uratowanie jak największej liczby bezdomnych zwierząt do adopcji, przywrócenie im zdrowia i znalezienie im kochających domów na zawsze”.

Fido’s zazwyczaj ma na miejscu 4-8 psów do adopcji, które pochodzą z OFOSA. Klienci mogą bawić się z psami w „świetlicy” baru, a także mogą ubiegać się o adopcję psa.

Kosztuje 4 $ za 30-minutową sesję zabawy ze szczeniętami, a pieniądze są przekazywane na pokrycie kosztów i wspieranie organizacji charytatywnych.

Osoby, które chcą adoptować jednego z psów, mają krótki okres oczekiwania, aby mieć pewność, że chcą i są w stanie adoptować.

Muszą także przyprowadzić rodzinę na spotkanie z psem, aby upewnić się, że będzie dobrze pasował.

Do tej pory za pośrednictwem Fido’s adoptowano ponad 70 psów.

Na ich Fido zamieszcza posty o nowych psach zastępczych, udanych adopcjach i oczywiście o ich smacznym jedzeniu.

Fido często współpracuje z różnymi organizacjami charytatywnymi, bezpłatnie organizuje ich wydarzenia i promuje ich misje.

Regularnie przekazują także datki na cele charytatywne.

Fido’s Taphouse naprawdę brzmi jak wymarzony pub każdego miłośnika psów. Nic nie sprawia, że ​​posiłek jest smaczniejszy niż świadomość, że przyczyniasz się do dobrego samopoczucia psów w potrzebie.

Fido’s wykonuje świetną robotę i nadal będzie umieszczać potrzebujące psy w kochających domach. Możesz dowiedzieć się więcej o Fido tutaj i możesz dowiedzieć się więcej o OFOSA 

Scroll to Top