Uszkodzony zamek błyskawiczny naprawiony w zaledwie dwie minuty – krawcy nie chcą zdradzić sekretu

Když najdeme v ruce rozbitý zip, už víme, že nás to přivede k tomu, že budeme muset shánět švadlenu. muset ho vyměnit.

Ale v některých případech jsou triky, které můžeme použít, které švadleny znají, jsou to triky, které se mohou vyhnout drahé opravě. Podívejme se, jak to rychle opravit.

Jak se vyhnout opravám na míru?
Někdy nedbalost způsobí, že oblečení, které se denně používá, se znehodnotí a není jiné řešení, než jeho okamžitá oprava nebo výměna předem.

Abyste se těmto situacím vyhnuli, stačí při používání, praní a skladování oblečení dodržovat několik jednoduchých pokynů.

Jejich zavedením mohou rodiny ušetřit pár eur, což jim pomůže dorazit na konci měsíce pohodlněji.

Část domácího rozpočtu tradičně vyčleněná na oblečení je jednou z nejzranitelnějších položek v době krize, jako je ta současná.

Pokud nosíte téměř stále stejné oblečení nebo bundu, budete je muset častěji prát a žehlit a vaše oblečení se rychleji ničí.

Vybledlá košile, vybledlé barvy na košilích nebo opotřebované vrásky jsou některé z účinků, které má nedostatek péče na oblečení.
Ale kromě toho jsou rozbité části jako výměna rozbitého zipu. Ale opravdu je potřeba ho vyměnit, když je jen roztřepený nebo malý kousek plastu už není na svém místě? Opravdu se to nezdá.

Rozbitý zip opravený za pouhé 2 minuty
Není nic nepříjemnějšího, než roztřepený nebo zlomený zip bundy přímo dole, kde se nachází hrot, který se má zasunout do jezdce a následně jej zapnout

. zobáky jehlových kleští dobře nad plamenem. To způsobí, že se roztřepené části spojí dohromady. To je potřeba několikrát opakovat, aby se promíchaly.
V tuto chvíli si tedy ustřihněte dva malé obdélníky z látky stejné barvy jako je přerušený zip, umístěte je nad a pod zip a přilepte útokem, pomozte nám pinzetou.
Jakmile lepidlo zaschne a zip již není roztřepený, bundu bez problémů zavřeme.

Pokud se zlomí plastový kus na základně pantu, musíme získat kus měkkého plastu, který musí mít stejnou velikost jako zlomený, který musíme přilepit na zlomenou část a poté dokončit řezačkou pro odříznutí přebytečných kusů Odstraňte kusy a hra je u konce.

Občas se stane, že se zlomí háček, který nám umožňuje manévrovat s kurzorem. V tomto případě stačí najít kovový kroužek, který nahradí chybějící část.
Pokud se vám zdá, že zip na batohu nejde otevřít, protože může být zoxidovaný, můžeme něco udělat. V tomto případě musíme použít odblokovací sprej. Stačí šplouchnutí a kurzor se znovu pohne.

Rozepíná se zip uprostřed? To znamená, že jezdec ztratil přilnavost a měl by být utažen. K tomu ale potřebujeme kleště a dva malé kousky plastu vystřižené z láhve.

Takže pro tento problém musíme uvolnit kurzor rozbalením a vložit jej znovu. V tomto okamžiku se dva malé kousky plastu vloží mezi kurzor a látku a kleštěmi se vyvine dostatečný tlak, aby se plast nedal snadno vyjmout. Nakonec se uvolní a kurzor bude opět funkční.

Scroll to Top