Utrata wagi tej pary jest inspiracją dla innych. W sumie schudli ponad 180 kilogramów

Myślisz, że nie możesz schudnąć? Co musiała sobie powiedzieć ta para, której udało się wspólnie zrzucić 180 kilogramów. Poznaj ich historię, która dla wielu osób może być świetną inspiracją. Zaczął pisać w 2016 roku. Pod koniec tego roku, w sylwestra, postanowili wejść w nowy rok z motywacją do odchudzania. I nie były to tylko puste obietnice. Oboje rzucili się w to.

 

 

Mieli znaczną nadwagę

Trzeba przyznać, że to był najwyższy czas na odchudzanie. Ich łączna waga wyniosła 350 kilogramów, co wyraźnie wskazywało, że oboje ważyły ​​grubo ponad sto. Lekarze od dawna ostrzegali ich przed zagrożeniami dla zdrowia. Ale nic z nimi nie zrobili i po prostu jedli dalej. Aż do 2016 roku, kiedy postanowili rozpocząć zupełnie nową podróż, która doprowadziła do znacznej utraty wagi.

Połączenie jedzenia i ćwiczeń

Na co postawili? Na co powinien postawić każdy, kto decyduje się na odchudzanie. To połączenie ruchu, a także zdrowej, właściwej i regularnej diety. Ważna była wola i wysiłek wytrwania. Ta para wyraźnie potwierdza, że ​​jeśli ktoś chce coś zrobić ze swoim życiem, nic go nie powstrzyma. Oboje schudli razem niesamowite 180 kilogramów. To właściwie waga dwóch zwykłych ludzi. Tyle oboje mieli na swoich ciałach.

Bez pomocy profesjonalisty

Wiele osób uważa, że ​​aby schudnąć, potrzebuje pomocy specjalistów. Przeciwieństwo jest prawdą. Wystarczy wiedza i silna wola. Obie potwierdzają, że skupiały się na składzie swojej żywności, jej zawartości, wielkości porcji oraz sposobie i czasie jej spożywania. Zaczęli sami gotować, żeby wiedzieć, co wkładają do swoich ciał. A to wszystko bez pomocy fachowców. Wspomagały także utratę wagi ćwiczeniami, co pozwoliło im szybciej i efektywniej spalić obecne rezerwy tłuszczu.

Zmiana jest ogromna

Fakt, że schudli 180 kilogramów pokazuje, że strata była naprawdę duża. Jeśli spojrzysz na ich zdjęcia, zauważysz, że ta para jest teraz dosłownie nie do poznania. Jak myślisz, czy staną się dobrą inspiracją także dla Ciebie?

Scroll to Top