Zdjęcie rentgenowskie zszokowało lekarza. Uważaj czym bawią się Twoje dzieci!

Czasami nawet lekarze mogą popełnić błąd, który może kosztować czyjeś zdrowie, a w krytycznych przypadkach życie. To właśnie stało się z tym 3-letnim chłopcem. 

 

Skarżył się na ból brzucha przez dłuższy czas, a jego rodzice postanowili zabrać go do lekarza. Jednak jedyne, co zrobił lekarz to przepisanie mu leków w celu złagodzenia bólu.

W miarę upływu czasu chłopiec nie czuł się lepiej, a nawet był w coraz to gorszym stanie, więc rodzice udali się ponownie do lekarza z prośbą o dalsze badania.

 

Zabrali go do szpitala Metro w Faridabad w Indiach, gdzie lekarze wykonywali badania rentgenowskie. Wyniki były szokujące! Znaleźli baterię, 29 magnesów i monetę w jelicie chłopca.

Dr Brahn Datt Pathak powiedział, że chłopiec potrzebuje natychmiastowej operacji. Dziecko najwyraźniej połknęło te przedmioty podczas zabawy w domu. Operacja trwała 3 godziny, a wszystkie obiekty zostały pomyślnie usunięte z jelita chłopca.

Na szczęście chłopiec po operacji wrócił do zdrowia i jego zdrowiu nic już nie zagraża. Jest to jednak ostrzeżenie dla wszystkich rodziców, aby uważali na swoje dzieci i aby ich plac zabaw był bezpieczny w ich domach.

 

 

Scroll to Top