Zmiana pozycji węzłów księżycowych oznacza okres zmian

Zmiana położenia węzłów księżycowych daje okres zmian

Jeśli usłyszysz pukanie do drzwi, to prawdopodobnie  . Wraz ze zmianą pozycji węzłów księżycowych przeżywamy czas zmian.

Węzeł północny wchodzi do Raka, a węzeł południowy do Koziorożca. Spędzą tam półtora roku.

Co musisz wiedzieć o tych węzłach księżycowych

Zamknięte w ciągłym ruchu wstecznym węzły są jedynymi ciałami niebieskimi, które to robią. Są podobne do planet w ruchu wstecznym.

Nic więc dziwnego, że węzły księżycowe są nierozerwalnie powiązane z przeszłością i karmą. Ponieważ zawsze są wsteczne, są uważane za symbole powrotu do przeszłości.

Z drugiej strony węzły księżycowe znajdują się bardzo dokładnie w punkcie przecięcia zaćmienia orbity Księżyca. Węzły zyskują tutaj jeszcze większe znaczenie, ponieważ znajdują się tam, gdzie boskość Słońca przecina się z materialną naturą Księżyca.

Jeśli mamy zaćmienia, jest to spowodowane węzłami księżycowymi.

Następują wydarzenia, które będą miały wpływ na życie wielu ludzi.

Wielcy mężczyźni i kobiety wchodzą na ten świat lub go opuszczają, rewolucyjne wynalazki szturmują go, toczą się lub kończą wojny i można spodziewać się nieszczęść na skalę apokaliptyczną.

W pewnym sensie te zaćmienia regulują karmę należącą do całej ludzkości, a także karmę każdej osoby na poziomie indywidualnym. To drugie jest bardziej prawdopodobne, gdy zaćmienie wchodzi w interakcję z innymi astrologicznymi aspektami znaku danej osoby. Osoby najbardziej dotknięte muszą przygotować się na podjęcie trudnych decyzji niezbędnych do uporządkowania swojego życia.

[isa_amp_and_regular_adsense]

Co oznacza dla nas ruch węzłów księżycowych w Raku i Koziorożcu?

W sensie astrologicznym Rak rządzony przez Księżyc przyjmuje aspekty matczyne, a Koziorożec rządzony przez Słońce aspekty ojcowskie. Ale to tylko uproszczone wyjaśnienie.

Na tym etapie Rak zapewni bezpieczeństwo, ochronę i opiekę. Rak reprezentuje także kraba, który pozostaje bezpieczny w swojej twardej skorupie . Symbolizuje poczucie bezpieczeństwa, którego wszyscy poszukujemy i chęć posiadania domu.

Koziorożec znajduje się dokładnie tam, gdzie światło słoneczne ma największy wpływ, czyli na górze naszych horoskopów . Symbolizuje wyższy cel, o który wszyscy walczymy.

Jednocześnie jest to również najbardziej widoczne miejsce i dlatego reprezentuje okres, w którym wszyscy czujemy się tak, jakbyśmy byli obnażeni, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Wcześniej kobiety pozostawały w domu, aby opiekować się tymi, którzy nie mogli sami się o siebie zatroszczyć.

Eksplorację pustyni i walkę z samą naturą, aby zapewnić przetrwanie plemienia, uważano za zarówno prawo, jak i obowiązek. Walczyli z narażeniem na działanie wszystkich żywiołów. Przygotuj się na wzmocnienie zasad, ponieważ Koziorożec rządzi również hierarchią we wszystkich jej aspektach.

Mimo że są różne, dwa  węzły księżycowe  jednoczą się w walce o przetrwanie.

Rak działa od wewnątrz, tworzy bezpieczną przestrzeń i wzmacnia ducha wytrwałości i determinacji. Koziorożec radzi sobie z efektami zewnętrznymi i pracuje na sławę, popularność i zdobycie poczesnego miejsca w szeregach. Bezpieczeństwo i status społeczny osiąga się, gdy jedno i drugie się łączy. [isa_amp_and_regular_adsense]

Scroll to Top