Znajoma miała kiedyś przeszywający ból w nogach, który nie pozwalał jej spać. Potem dałem jej ten trik i od tego czasu śpi jak niewinna!

Wierzę, że nie jestem w tym osamotniony i że wielu z Was niepokoi to samo. Stopy mogą bardzo zdenerwować człowieka, zwłaszcza jeśli bolą nawet w nocy i nie można z tego powodu nawet zamknąć oczu. Wiele osób na całym świecie boryka się z tym problemem każdego dnia. Jeśli straciłeś już nadzieję, że coś kiedykolwiek zadziała na Twoje obolałe i zmęczone stopy, to nie wypróbowałeś jeszcze tej ostatniej opcji. Dlatego zalecamy zamianę nieprzespanych nocy i drażliwości na dobry sen i dobry nastrój!

[hana-code-insert name=’google’ /]Na czym polega magia?

Wszystko, co musisz zrobić, to dać swoim stopom trochę odpoczynku.

Czego będziesz potrzebować?

  • Miłość
  • ciepła woda (Uwaga, nie gorąca!)
  • mydło stałe
  • sól morska lub himalajska
  • proszek do pieczenia
  • jod

Napełnij miskę wodą, opłucz w niej mydło, aby woda stała się biała. Następnie dodaj trochę sody oczyszczonej, garść soli i wszystko dobrze wymieszaj. Na koniec wkroplić około 10 kropli jodu.

Zanurz stopy w wodzie i ustaw timer na 15 minut. W tym czasie rozwiązanie powinno ukoić cały ból stóp, a niektórzy twierdzą nawet, że wysysa z nich także negatywną energię.

Na koniec osusz stopy, nałóż krem, załóż skarpetki lub możesz od razu iść do łóżka. Ja wolę taką kąpiel tuż przed pójściem spać, wtedy nogi pięknie się odprężają.

Czynność tę należy powtarzać około 3 razy w tygodniu i za każdym razem radzę dodawać do mieszanki odrobinę więcej jodu. Jeśli naprawdę odczuwasz ból, możesz powtarzać ten „rytuał” dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Ale uważaj na żylaki. Jeśli cierpisz na nie, woda nie może być gorąca, ale tylko ciepła lub letnia.

[hana-code-insert name=’Dole’ /]Osobiście spałem znacznie lepiej po pierwszej kąpieli i cały ból zniknął. Mocno wierzę, że i Tobie przydarzy się to samo szczęście!

 

Scroll to Top